Vítejte na stránkách projektu iDům

Pod značkou iDům naleznete kompletní sortiment služeb v oblasti profesionální internetové prezentace zaměřené na provoz regionálních informačních portálů.

Provozovatelé portálů u nás naleznou kolekci nástrojů pro vytvoření a správu regionálního, nebo jinak specializovaného web serveru. Základ tvoří komfortní redakční systém vhodný pro publikování denních aktualit a novinek, doplněný o další moduly jako je například katalog firem, inzertní server s placenou a neplacenou inzercí, nebo nástroje pro správu reklamních kampaní. Všechny moduly mají přímou vazbou na obchodní systém evidující zákazníky a jejich zakázky.

Pro koncové uživatele zajišťujeme veškeré služby spojené s vytvořením a provozem internetové prezentace - registrace vlastní domény, poskytnutí webhostingu, zřízení e-mailových adres, grafický návrh a zpracování stránek, včetně registrace prezentací na nejčastěji používaných vyhledávačích a jejich optimalizaci pro jejich snadné vyhledání.
Nabízíme redakční systém umožňující snadnou aktualizaci prezentací, realizaci e-shopu nebo objednávání služeb včetně jejich kalkulace. V naší nabídce jsou i aplikace pro vnitropodnikové informační systémy a instalace intranetových serverů.