Grafika a design

Zrealizujeme pro vás nejen
  • Grafické návrhy www stránek a jejich další zpracování
  • Grafické návrhy bannerů, log, CD, bukletů
  • Grafické návrhy tiskovin a propagačních materiálů,
  • Fotografické práce.

Máteli zájem o naše služby kontaktujte nás prostřednictvím formuláře,
nebo na telefonicky na číslech
321 751 081 nebo 602 683 840
 

Grafický návrh

je prvním krokem při vytváření nové prezentace. Grafika často rozhoduje o tom, zda návštěvník na webu zůstane. Web musí příchozího návštěvníka zaujmout, ale  zároveň musí vyhovovat požadavkům internetových vyhledávačů. Dobrá  vyhledatelnost zajišťuje návštěvnost vašich stránek. A o  tu přece jde. Sebekrásnější prezentace nebude sloužit svému účelu bez návštěvníků.
Podle vašich požadavků vytvoříme  několik grafických návrhů. Na vás zůstane pouze výběr toho který z návrhů se zpracuje do finální podoby. 
Klademe důraz  na jednoduchost, přístupnost a použitelnost. Vhodným výběrem barev a ilustračních fotografií vytváříme příjemný a čistý grafický design.

Potřebujete prezentovat svoji firmu, služby nebo výrobky? Máte informace které potřebujete sdělit široké veřejnosti?

Kontaktujte redakci kolínských stránek. www.kolin.cz je regionální informační server mapující dění v oblasti Kolínska. Naleznete zde nejen čerstvé zprávy o místních událostech, ale i aktuální kulturní programy, nebo odkazy na kolínské firmy a úřady. Součástí serveru je i katalog firem a ubytování, inzertní server a stránky kolínských obchodů s akční nabídkou.