Katalog firem Kolín  je součástí regionálního informačního serveru www.kolin.cz . Je to veřejně přístupná databáze, kde jsou soustředěny informace o firmách nabízejících výrobky a služby v regionu.
katalog firem KolínKatalog obsahuje kontaktní údaje a popisy činností firem, které jsou do katalogu zařazovány tak, aby vystihovaly oblast působení firmy a zároveň umožňovaly v katalogu dobře vyhledávat. Katalogový záznam může obsahovat i odkaz na vaši internetovou prezentaci. Umístěním odkazu do záznamu zvýšíte návštěvnost a vyhledatelnost svých webových stránek.  Pokud ještě nemáte na Internetu vlastní prezentaci, rádi vám pomůžeme jak s grafickým návrhem tak s umístěním.  Stránky katalogu jsou také vhodným místem pro váš reklamní banner.
Je zde odkaz i na Vaši firmu? Pokud ne, je to škoda, neboť stále narůstá počet přístupů na regionální informační server. Denně navštíví server víc jak tisícovka uživatelů a počet zobrazených stránek se dá počítat v desetitisících. Máte-li i Vy nabídku do tohoto katalogu firem napište nám na obchod@idum.cz nebo volejte našim obchodním poradcům viz kontakty. K dispozici je i online registrační formulář.