Katalog ubytovacích zařízení kolínského regionu je součástí regionálního informačního serveru www.kolin.cz 

Přehledný katalog ubytování Kolín zde ⇒ 

Mimo kontaktních údajů obsahuje i poskytované služby. Údaje jsou do katalogu zařazovány tak, aby vystihovaly typ a úroveň ubytování a zároveň umožňovaly v katalogu dobře vyhledávat.

ubytování KolínOdkaz na Katalog ubytování Kolín se objevuje na předních místech nejpoužívanějších vyhledávačů jako je například seznam.cz.

Katalogový záznam může obsahovat i odkaz na vaši internetovou prezentaci. Umístěním odkazu do záznamu zvýšíte návštěvnost a vyhledatelnost svých webových stránek. Pokud ještě nemáte na Internetu vlastní prezentaci, rádi vám pomůžeme, jak s grafickým návrhem, tak s umístěním. Stránky katalogu jsou také vhodným místem pro váš reklamní banner.

Je zde odkaz i na Vaši provozovnu? Pokud ne, je to škoda, neboť stále narůstá počet přístupů na kolínský regionální informační server. Denně navštíví server víc jak tisícovka uživatelů a počet zobrazených stránek se dá počítat v desetitisících. Máte-li zájem využít služeb katalogu ubytování napište nám na obchod@idum.cz nebo volejte našim obchodním poradcům.